Jakie swetry są obecnie w modzie?
Jakie swetry są obecnie w modzie?

W modzie przez dłuższy czas panowały swetry rozpinane, które z reguły przygotowane były z cienkiej tkaniny. Panowie entuzjastycznie zakładali je pod koszule, przede wszystkim po to by pokazać swoją klasę i elegancję. Z czasem, kiedy trendy zaczęły się zmieniać, na rynku zaczęły się pojawiać kolejne wzory swetrów.

Aktualnie moda męska w zakresie swetrów dla panów przedstawia coraz to bardziej zróżnicowane wzory, a ich nowe wersje pojawiają się co roku. Jeśli chodzi o krój, fasony swetrów męskich są one przeważnie standardowe, tym samym też wyróżnić da się trzy fundamentalne modele: odwiązywane, ubierane przez głowę z standardowym dekoltem oraz golfy. Dopiero w ostatnim czasie zaczęły pojawiać się niespotykane jak dotąd mieszanki klasycznych fasonów ze sportowymi bluzami, tworząc tzw. swetry z kapturami. Tego rodzaju odzież męska zróżnicowana jest także w zakresie wzorów i kolorystyki.

Typowe swetry męskie z reguły są w romby i pochodzą z Wielkiej Brytanii, aktualnie produkowane są one przez najpopularniejsze światowe marki. Choć nie są one modne w każdym sezonie i noszone na co dzień, to jednakże powracają co jakiś czas, analogicznie jest w przypadku swetrów wełnianych.

Podobne

Wystrój wnętrza ogrodu

Wystrój wnętrza ogrodu

Pozbawione maskującej osłony liści pozostają obnażone od listopada do maja. Ogród staje smutn...
Doświadczenie to coś co wyróźnia profesjonalną firmę budowlaną

Doświadczenie to coś co wyróźnia profesjonalną firmę budowlaną

Doświadczenie to coś, co cechuje fachową firmę budowlaną, a co za tym idzie również osoby, pr...
Meble do sal konferencyjnych

Meble do sal konferencyjnych

Uczestnicy konferencji często spędzają w sali kilka godzin. Dlatego sale konferencyjne warszawa wypo...