Zegarki Tissot
Zegarki Tissot

W dzisiejszych czasach noszenie zegarków jest bardziej powszechne przez mężczyzn aniżeli dziewczyny. Dzieje się tak dlatego że coraz to większa liczba kobiet rezygnuje z zegarków dla telefonów komórkowych, które są w większym stopniu praktyczne.

Wychodzą one głównie z założenia, iż skoro komórka posiada już wbudowany zegarek to nie istnieje potrzeba noszenia tradycyjnego zegarka. I tak ot tak w miejsce zegarka noszą bransoletki bądź też inną biżuterię, lub nie noszą nic. Faceci za to nie wyobrażają sobie życia bez zegarka, ponieważ dla nich łatwiej jest sprawdzić porę patrząc na zegarek aniżeli przez cały czas sięgać do kieszeni i odczytywać godzinę z komórki. Trzeba jednakże przyznać, iż zegarki biżuteryjne są mniej licznie pokazywane aniżeli męskie zegarki Tissot, co również prawdopodobnie może mieć wpływ na to, iż zegarki regularniej noszą panowie.

Również dowolnego typu promocje zegarków dla mężczyzn wspierane są przez męskich celebrytów, jacy mają spora siłę przebicia. Dodatkowym czynnikiem, który oddziałuje na to, iż zegarki regularniej noszone są przez mężczyzn jest fakt iż świadczą one o statusie społecznym konkretnego mężczyzny. Im droższy oraz lepszy zegarek tym lepszy status.

Podobne

Pożyczka długoterminowa

Pożyczka długoterminowa

Biorąc w jakimś banku daną pożyczkę na określoną kwotę musimy liczyć się oczywiście z tym, że będzie...
Wędkowania na Bałtyku i rejsy wędkarskie

Wędkowania na Bałtyku i rejsy wędkarskie

W poniższym poście chciałbym poruszyć temat wędkowania na Bałtyku, a mianowicie jaki trzeba mieć spr...
Czym bawią się nasze dzieci?

Czym bawią się nasze dzieci?

W dzisiejszych czasach na to czym bawi się nasze dziecko ma wpływ przede wszystkim reklama, czyli pr...