Zegarki Tissot
Zegarki Tissot

W dzisiejszych czasach noszenie zegarków jest bardziej powszechne przez mężczyzn aniżeli dziewczyny. Dzieje się tak dlatego że coraz to większa liczba kobiet rezygnuje z zegarków dla telefonów komórkowych, które są w większym stopniu praktyczne.

Wychodzą one głównie z założenia, iż skoro komórka posiada już wbudowany zegarek to nie istnieje potrzeba noszenia tradycyjnego zegarka. I tak ot tak w miejsce zegarka noszą bransoletki bądź też inną biżuterię, lub nie noszą nic. Faceci za to nie wyobrażają sobie życia bez zegarka, ponieważ dla nich łatwiej jest sprawdzić porę patrząc na zegarek aniżeli przez cały czas sięgać do kieszeni i odczytywać godzinę z komórki. Trzeba jednakże przyznać, iż zegarki biżuteryjne są mniej licznie pokazywane aniżeli męskie zegarki Tissot, co również prawdopodobnie może mieć wpływ na to, iż zegarki regularniej noszą panowie.

Również dowolnego typu promocje zegarków dla mężczyzn wspierane są przez męskich celebrytów, jacy mają spora siłę przebicia. Dodatkowym czynnikiem, który oddziałuje na to, iż zegarki regularniej noszone są przez mężczyzn jest fakt iż świadczą one o statusie społecznym konkretnego mężczyzny. Im droższy oraz lepszy zegarek tym lepszy status.

Podobne

Wystrój wnętrza ogrodu

Wystrój wnętrza ogrodu

Pozbawione maskującej osłony liści pozostają obnażone od listopada do maja. Ogród staje smutn...
Rozmnażanie świnek morskich

Rozmnażanie świnek morskich

Kiedy chcemy, aby nasze świnki morskie się rozmnażały, to powinniśmy pamiętać o dosyć bardzo ważnych...
Stylowe i wytrzymałe blaty granitowe

Stylowe i wytrzymałe blaty granitowe

Wyposażenie prawidłowo kuchni to nie tylko zakupienie solidnego sprzętu AGD, lecz przede wszelkim po...