Zegarki Tissot
Zegarki Tissot

W dzisiejszych czasach noszenie zegarków jest bardziej powszechne przez mężczyzn aniżeli dziewczyny. Dzieje się tak dlatego że coraz to większa liczba kobiet rezygnuje z zegarków dla telefonów komórkowych, które są w większym stopniu praktyczne.

Wychodzą one głównie z założenia, iż skoro komórka posiada już wbudowany zegarek to nie istnieje potrzeba noszenia tradycyjnego zegarka. I tak ot tak w miejsce zegarka noszą bransoletki bądź też inną biżuterię, lub nie noszą nic. Faceci za to nie wyobrażają sobie życia bez zegarka, ponieważ dla nich łatwiej jest sprawdzić porę patrząc na zegarek aniżeli przez cały czas sięgać do kieszeni i odczytywać godzinę z komórki. Trzeba jednakże przyznać, iż zegarki biżuteryjne są mniej licznie pokazywane aniżeli męskie zegarki Tissot, co również prawdopodobnie może mieć wpływ na to, iż zegarki regularniej noszą panowie.

Również dowolnego typu promocje zegarków dla mężczyzn wspierane są przez męskich celebrytów, jacy mają spora siłę przebicia. Dodatkowym czynnikiem, który oddziałuje na to, iż zegarki regularniej noszone są przez mężczyzn jest fakt iż świadczą one o statusie społecznym konkretnego mężczyzny. Im droższy oraz lepszy zegarek tym lepszy status.

Podobne

Meble do sal konferencyjnych

Meble do sal konferencyjnych

Uczestnicy konferencji często spędzają w sali kilka godzin. Dlatego sale konferencyjne warszawa wypo...
Rozmnażanie świnek morskich

Rozmnażanie świnek morskich

Kiedy chcemy, aby nasze świnki morskie się rozmnażały, to powinniśmy pamiętać o dosyć bardzo ważnych...
Rośliny zielone cały rok

Rośliny zielone cały rok

Przeważnie ogród cieszy nas swoim wyglądem wiosną, latem oraz jesienią. Są jednak i tacy, kt&...